دانلود موزیک ویدیو جدید

گوشی-موزیک-موزیک ویدیو

بیو گرافیک تمام خواننده ای خارجی,ترکی,عربی

بیوگرافی مدنا madonna

برای یک ستاره که به جایگاه مشخصی می رسد بسیار آسان است که دلیل شهرت و تمرکز بر روی شخصیت خود را فراموش کند. مدُنا چنین ستاره ای است.

او به سرعت در سال 1984 به یک ستاره مبدل شد به همین دلیل بسیاری از کارهای زیبا و با کیفیتش گمنام باقی ماندند. قدردانی از کار های او بعد از گذشت ده سال بسیار مشکل تر شد همانطور که بحث در مورد نحوه ی زندگی او از بحث در مورد موسیقی او آسان تر گشت. هرچند که یکی ازبزرگترین موفقیت های او مهارت وی در تاثیر گذاری بر مردم به وسیله ی موسیقی و فیلم و تبلیغات خود در کار با رسانه و عموم است.

مدُنا اولین ستاره زن پاپ بود که برموسیقی و تصاویر خود کنترل کامل داشت. او در سال 1977 با رویای یک رقاص باله از محل زندگی خود یعنی میشیگان به نیویورک نقل مکان کرد.او به همراه Alvin Ailey که رهبر گروه رقص بود آموزش دید . در سال 1979 به عضویت نمایشنامه ی انتقادی پاتریک هرناندز درآمد .یک گروه دیسکو که آهنگ موفق "به دنیا آمدن برای زنده ماندن "را اجرا کردند.او با هرناند ز به پاریس سفر کرد ودر آنجا با Dan Gilroy آشنا شد.کسی که خیلی زود دوست او شد.به محض بازگشت آنها به نیو یورک این دو نفر با هم گروه "باشگاه صبحانه "را که یک گروه پاپ و رقص بود شکل دادند.مدُنا در اصل برای این گروه درام می زد اما پس از مدتی خواننده ی اصلی گروه شد. در سال 1980 او این گروه را ترک کرد و با دوست قدیمی خود و درام زنی به نام" استفان بری" گروه "Emmy" را تشکیل داد.خیلی زود "Bray"و مدُنا از گروه بیرون رفتند و شروع به کار در گروه های رقص و دیسکو کردند.یک نمونه ی آزمایشی از این آهنگ ها شخصی به نام Mark Kamins را که یک تهیه کننده ی دی جی اهل نیو یورک بود را تحت تاثیر قرار داد.

کامینز اولین کار فردی مدُنا یعنی "Everybody" را تولید کرد که آهنگی موفق دراواخر 1982بود. دومین کار فردی وی "جذابیت فیزیکی "در سال 1983 یک موفقیت بزرگ دیگر بود. در ژوئن سال 1983 او سومین کار موفق خود یعنی "تعطیلات " را که به وسیله ی "Jellybean Benitez" نوشته شده بود را ارائه کرد.اولین آلبوم مدُنا در سپتامبر 1983 با نام خودش منتشر شد ."تعطیلات "اولین کار او بود که درمیان 40 آهنگ موفق در آن ماه قرار گرفت. "خط مرزی "نیز اولین کار او بود که در بین 10 آهنگ برتر در مارس 1984 قرار گرفت وشروع یک رشته ی هفده تایی بود که به طور متوالی در میان ده آهنگ برتر قرار داشتند.زمانی که "ستاره ی خوشبخت "به رده ی چهارم صعود می کرد مدُنا شروع به کار بر روی اولین نقش خیره کننده ای در فیلم "ناامید در جستجوی سوزان" ساخته ی Susan Seidelman کرد.دومین آلبوم او ساخته ی "Niles Rodgers" با نام "مانند یک باکره" بود که در اواخر سال 1984 منتشر شد.نام آلبوم در ماه دسامبر در صدر آهنگ ها قرار گرفت و برای شش هفته این مکان را حفظ کرد.این شروع یک سال توفانی برای این خواننده بود.در سال 1985 مدُنا به یک فرد مشهور در کل جهان مبدل شد.پس ازاینکه "دختر مادی"دو موفقیت در مارس بدست آورد اولین تور خود را با حمایت "بیستی بوی ز" آغاز کرد."دیوانه برای من" دومین آهنگ موفق او در ماه مارس بود "ناامید در جست و جوی سوزان" در جولای پخش شد و رکورد دار در فروش بلیت شد.

او همچنین بلافاصله شروع به فعالیت در "یک قربانی مسلم" که از قبل برنامه ریزی شده بود کرد."یک قربانی مسلم" یک درام عشقی با بودجه ی پایین بود که او در سال 1979 در آن بازی کرد. "یک قربانی مسلم "تنها راز مخفی خجالت آور او نبود که در تابستان 1985 به درون روشنایی کشیده شده بود . دو مجله عکس هایی بدون لباس از او پخش کردند که در سال 1977 از او گرفته شده بود .با این حال از محبوبیت او به خاطر هزاران دختر نوجوان که به آنها پیرو مدُنا گفته می شود و او را پذیرفته بودند به هیچ وجه کاسته نشد.

او در اگوست با بازیگری به نام" Sean Penn" ازدواج کرد. ازدواجی بی ثبات که در سال1989به جدایی انجامید.

مدُنا در آغاز سال 1986 شروع به همکاری با "پاتریک لئونارد" کرد.لئونارد بسیاری از آهنگ های موفق سال 80 از جمله "زندگی برای گفتن" را که در ژوئن 1986برترین آهنگ ماه انتخاب شد را نوشت. از آلبوم های ضبط شده که بیش از دو آلبوم قبلی بلند پروازانه و کامل بود می توان از " True Blue " یاد کرد که در ماههای بعد منتشر شد. در آن هم موفقیت های تبلیغاتی (در امریکا و انگلستان در رتبه ی نخست قرار داشت و به تنهایی در امریکا بیش از پنج میلیون نسخه به فروش رسید.) و هم تحسین های بیشتری از سوی منتقدین به چشم می آمد.

"پدر موعظه نکن " چهارمین کار موفق او در امریکا بود. زمانی که کار او در موسیقی رو به پیشرفت بود در حرفه ی بازیگری نتایج وحشتناکی با فیلم " Shanghai Surprise" بدست آورد .با بازی مدُنا و"Sean Penn" کمدی تجدید نظر های هولناکی را از سوی مردم دریافت نمود که نمود آن به صورت پس دادن بلیت ها بود.در آغاز سال 1987 پنجمین کار فردی وی با نام "قلبت را بگشا" به بازار آمد.این اسم برگرفته از آهنگی در سومین فیلم او یعنی "آن دختر کیست" بود و کاری موفق بود. هر چند که این فیلم به نوبه ی خود یک بمب فروش بلیت بود.

سال 1988سالی نسبتا ساکت برای مدُنا بود. او نیمی از سال را در فیلمی ساخته ی" David Mamet"بازی می کرد.ضمنا او ریمیکس آلبوم "تو می توانی برقصی" را منتشر کرد.

رجوع به برگه های طلاق که او در اغاز سال 1988 پر کرده است نشان دهنده ی آن است که او از "Penn "در آغاز سال 1988جدا شد."مانند یک دعا " که در بهار 1989پخش شد زیباترین آلبوم او بود . آمیزشی از پاپ و راک و رقص. این البوم پیروزی دیگری مانند "خودت را ابراز کن" . "گرامی داشتن" و "Keep It Together" بود. در اوریل 1990 او تور بزرگ خود را آغاز کرد که تا پایان سال ادامه داشت."رسم" نخستین آهنگ ماه مه بود که پرده ی نمایش را برای بازی او در فیلم "دیک تریسی" ساخته ی Warren Beatty آماده کرد.این موفق ترین فیلم وی از زمان "ناامید در جست و جوی سوزان "بود. مدُنا زیباترین البوم خود "The Immaculate Collection"را در پایان سال منتشر کرد.این مجموعه در برگیرنده ی دو آهنگ جدید و سینگل "عشقم را تصدیق کن" بود . دومین آهنگ جدید "نجاتم ده" به عنوان بالاترین شروع کار به وسیله ی یک هنرمند زن در تاریخ امریکا انتخاب شد . "راستی یا شهامت"مستندی از تور بلند پروازانه ی او بود که موج مثبتی داشت و در بهار 1991 فروش زیادی کرد.

مدُنا در تابستان 1992 با قطعه ی "اینجا قبلا زمین بازی من بود"از فیلم "A League of Their Own" دوباره به صحنه بازگشت .فیلمی که مدُنا را در قسمتی کوتاه نشان می داد.

یک کتابچه کوچک گران قیمت که عکس های زیادی از خود او وچندین مدل و نیز افراد مشهور دیگری چون ایزابلا روسلینی ، بیگ ددی کان ، نائمی کمپبل و وانیلا ایس.این مجموعه با برخورد شدید مردم مواجه شد اما باز هم از فروش بیش از دو میلیون نسخه ای آلبوم همراه آن یعنی "نوشته های عاشقانه" جلوگیری نکرد. "قصه های زمان خواب "دو سال بعد روانه ی بازار شد و نسبت به "نوشته های عاشقانه" بسیار آرامتر بود .در ابتدا آنقدر عالی به نظر نمی رسید و این باعث شد که برخی از منتقدین نام "سابق" را بر آن بگذارند.هر چند که آلبوم هنوز هم بیشترین فروش را داشت. "تعظیم کن " آهنگی بود که مکان خود را برای هفت هفته ی متوالی در صدر حفظ کرد.همچنین "بی جرک" که در رده ی چهلم نیز قرار نگرفت.به دنبال ان "سرشت انسان" نیز به رده ی چهلم سقوط کرد.هرچند که "قصه های زمان خواب" هفتمین آلبوم او بود که به فروشی بیش از 300000نسخه دست یافت.

در آغاز سال 1995 او با صحبت راجع به نقشی در "Evita" که فیلمی از "Andrew Lloyd Webber" بود مشغول ساختن تصویری زیرکانه از خود شد.بازگشتن از آلبوم های "نوشته های عاشقانه" و "قصه های زمان خواب" او خود را یک تحصیل کرده ی باهوش و گران قیمت نشان داد و ترکیب "چیزی برای بیاد آوردن" حقیقتا در خور نقشه ی او بود که در پاییز 1995منتشر شد. آلبوم او دربرگیرنده ی قطعات رمانتیک بود تا شنوندگان بالغ را خرسند سازد. زمانی که فیلم تمام شد او اعلام کرد که باردار است و دختر او لوردس در اواخر 1996درست در زمان پخش "Evita" به دنیا امد. این فیلم اندیشه ی مثبت همگانی را به دنبال داشت و باعث شد تا او نامزد دریافت اسکار شود و در نتیجه برنده ی (گلدن گلاب) به عنوان بهترین بازیگر زن شود اما نه نامزد جایزه ی اسکار . هرچند آهنگ "Evita" به همراه رقص "آرژانتین برایم گریه نکن" و "باید مرا دوست بداری " آهنگی موفق و زیبا بود .در سال 1997 او با ویلیام اربیت که یک تهیه کننده بود بر روی آلبوم دیگری شروع به کار کرد. "پرتو نور" کاملا تحت تاثیر الکترونیک و تکنو و موزیک رقص قرار گرفته بود. او به خاطر به روز کردن رقص کلاسیک خود تجدید نظر فوق العاده ای را کسب کرد.در حدود یک ماه این آلبوم به بهترین آلبوم او از زمان "مانند یک دعا" تبدیل شد. پس از دو سال او با "موسیقی " بازگشت که او را دوباره با اوربیت پیوند داد.

در سال 2000 دومین فرزند او "روکو" (بچه ی فیلمسازی به نام " ریچی" ) به دنیا آمد. آن ها در پایان سال با هم ازدواج کردند. با وجود ریچی کارگردان و مدُنای بازیگر فیلم "ویران شده" در سال 2002 به بازار امد. این فیلم به سرعت کاهش فروش بلیت داشت و یکی از کم ارزش ترین فیلم های سال بود. آلبوم سال 2003 او "زندگی امریکایی" کمی بهتر بود اما چندان موفق نبود. در همان سال او کتاب موفق گلهای رز انگلستان را برای کودکان چاپ کرد.

"اعتراف در سالن رقص " را که در سال 2005 منتشر شد را می توان بازگشت او به موسیقی دانست. این آلبوم در صدر بیلبورد قرار داشت و به همراه توری جهانی در سال 2006 بود.یعنی همان سالی که "می خواهم رازی را به شما بگویم" به بازار آمد !

بیوگرافی نانسی عجرم (NANCY AJRAM)

خیلیها با آهنگ آه و نص با موسیقی عربی آشنا شدند، خیلیها با آلبوم یاطبطب بود که عاشق آهنگهای عربی شدند، خیلیها با انت ایه گریستند و خیلیها هم با احساس جدید عاشق شدند.این آهنگها برای کسی هست که با ورودش به دنیای موسیقی، به موزیک عربی طراوتی تازه بخشید و با کلیپهای زیبا و صدای دلنوازش هر بیننده و شنونده ای را مجذوب خود ساخت

NANCY AJRAM

نام کامل: نانسی نبیل عجرم

شهرت: نانسی عجرم

محل تولد:الشرفیه/لبنان

تاریخ تولد:may 16th 1983

آدرس میل شخصی: info@ nancyajramonline.com

www.nancyajramonline.com

خیلیها با آهنگ آه و نص با موسیقی عربی آشنا شدند، خیلیها با آلبوم یاطبطب بود که عاشق آهنگهای عربی شدند، خیلیها با انت ایه گریستند و خیلیها هم با احساس جدید عاشق شدند.این آهنگها برای کسی هست که با ورودش به دنیای موسیقی، به موزیک عربی طراوتی تازه بخشید و با کلیپهای زیبا و صدای دلنوازش هر بیننده و شنونده ای را مجذوب خود ساخت. او کسی نیست جز (( نانسی عجرم )). حرکات زیبا و کودکانه و در عین حال با آهنگهای بسیار زیبا و حرفه ای خود، باعث شد تا خیلی زود در دل میلیونها انسان در سرتاسر جهان جای بگیرد.حال او یکی از بین المللی ترین خواننده های خاورمیانه به حساب می آید. بطوری که حتی کسانی که به هیچ عنوان با زبان عربی آشنا نیستند موزیکهای او را میشنوند و لذت هم میبرند.

نانسی عجرم به عنوان یکی از زیباترین خوانندگان زن عرب تنها 8 سال داشت که کار خواندن را شروع می کند و از سن ۱۲ سالگی کار خود را با پخش آهنگ هاش از کانال نجوم المشتکبل به کمک مادر بزرگ خود که اودیت عجرم نام دارد و خود از خوانندگان پیشکسوت هستش به صورت حرفه ای شروع کرد! او هنگامیکه که 12 سال داشت در برنامه ای در تلویزیون به نام ستارگان آینده شرکت می کند و به مدال طلا دست پیدا می کند . یکی از خوانندگان مصری که در آن برنامه شرکت کرده بود صدای نانسی را به صدای خواننده بزرگ عرب ام کلثوم تشبیه کرده است . بعد از آن او به طور جدی کار موسیقی را تحت نظر بهترین معلمان موسیقی دنبال می کند و در سن 18 سالگی به عنوان یک خواننده حرفه ای معروف می شود.

اولین آلبوم نانسی به نام محتجالک در سال ۱۹۹۸بیرون آمد که حاصل کار او تا به حال(خرداد/۸۶) ۶ آلبوم هست:

1998 محتجالک

2001 شیل عیونک عنی

۲۰۰۲ یا سلام

۲۰۰۴آه و نص

2006 اطبطب و دلع

۲۰۰۷ شخبط شخابیط

همینطور برخی از ویدیو های نانسی به شرح زیر میباشد 

محتاجلک

شل عیونک عنی

اخاصمک آه ۲۰۰۲

یا سلام ۲۰۰۲ (برنده بهترین کلیب در سال ۲۰۰۳)

یای سحر عیونو ۲۰۰۳ 

آه ونص ۲۰۰۴

لون عیونک ۲۰۰۴

قول تانی کده ۲۰۰۵ (همراه کمپانی کوکاکولا)

انت ایه ۲۰۰۵

انا یلی بحبک 2006

معجبه مغرمه2006

یا طبطب2006

احساس جدید ۲۰۰۶

شخبط شخابیط (به همراه چند آهنگ دیگر از همین آلبوم) ۲۰۰۷

الی کان ۲۰۰۷

نانسی یک برادر بنام نبیل دارد که خودش خواننده هست و یک خواهر هم بنام نادین دارد که به گفته خودش بهترین دوست اوست ! برای علاقه مندان به نانسی باید بگم که قد نانسی ۱۶۸سانتی متر و وزن او 50 کیلوگرم هست.نام پدر نانسی نبیل عجرم و نام مادرش ریواندا عجرم نام دارد.نانسی ساکن شهر نیوشیلا در لبنان هست.

نانسی عاشق شکلات و شیرینی و کارتون تام و جری هست!و همانطور که میدونید نانسی با کمپانی کوکاکولا همکاری دارد.

و بالاخره بخاطر این همه محاسن خوبی که نانسی داره به اون لقب سیندرلا را داده اند

 

بیوگرافی ابرو گوندش Ebru Gundes

بزرگترین ارشیو بیوگرافی خوانندگان خارجی | نويسندهmajiddvb2 | تاريخ ارسال12/7/1390 - 03:23:45

بیوگرافی ابرو گوندش (Ebru Gundes)

نام: ابرو گوندش

تاریخ تولد: 12/اکتبر/1974

محل تولد: استانبول- ترکیه

شغل: خواننده

ابرو گوندش ۱۲ اکتبر ۱۹۷۴ در استانبول به دنیا آمد.ابرو به عنوان یک فروشنده در یک فروشگاه لباس کار می کرد.تو همون سالها چند تا از مشتریها که صدای ابرو رو شنیده بودن فهمیدن که صدای ابرو قشنگه و اون رو به Neshe Demirket ( شرکت موزیک ) بردن, و خواستن صدای اون رو به عنوان یک صدای خوب و زیبا به همه اعلام کنن.اون شرکت چون اون زمان هنوز تشکیل نشده بود برای اینکه صدای ابرو رو ضبطش کنن ابرو رو به دست آقای Selchul Teki و یکی از مشتریها سپردن.وابرو هم با این دو شخص معروف موزیک اون زمان همکاری کرد. قبل از اینکه ابرو آلبومی بده بیرون و معروف بشه برای اینکه بتونه رو صحنه خوب کار کنه و به صحنه عادت کنه به نزد خانم امل سایین رفت و پیش اون کار کرد.خواننده زیبا در مت زمان کوتاهی برای اینکه آلبوم بده بیرون شروع به کار کرد.

سال ۱۹۹۳ اولین آلبومش به نام Tanri Misafiri ( مسافر الهی ) در دنیای موزیک محشری به پا کرد.صاحبان شرکتی که ابرو اونجا بود با این آلبوم میلیونها پول در آوردن که ابرو با این آلبومش چند تا جایزه گرفت. سال ۱۹۹۴ در کانال Kral به عنوان بهترین خواننده زن تا سه سال جایزه رو گرفت.

ابرو بلافاصله بعد از اولین آلبومش آلبوم دوم خودشو به نام Tatli Bela ( عشق شیرین ) رو شروع به ساختن کرد و بعد ازچند وقت که آماده شد اون رو پخش کرد. خواننده جوان تو این آلبوم آهنگهای رومانتیک خواند.

آلبوم سومش سال ۱۹۹۵ به اسم Ben Daha Büyümedim ( من هنوز بزرگ نشدم ) پخش شد.توی این آلبوم آهنگهای Firtinalar ( طوفان ها ) و Çok Mu Gardünüz ( آیا شادابی را برای من زیاد دانستی ) عصیان میکنه. این آلبوم سرآغاز دوستی ابرو با Serdar Ortaç بود.

چهارمین آلبومش به اسم Kurtlar Sofrasi ( سفره گرگها ) در سال ۱۹۹۶ بیرون اومد . در این میان پیشنهاد بازیگری به ابرو می شد و اون تو سریالهایی که اسم آلبومش رو داشتن به عنوان نقش اول بازی میکرد.

بعد از دو سال فاصله یعنی در سال ۱۹۹۸ آلبوم Sen Allahin Bir Lütfüsün ( تو لطفی از جانب خداوند هستی ) به بازار موزیک اومد.آهنگ ۱۲ در این آلبوم به طرز و روش خود ابرو بوده.

ابرو سال ۲۰۰۰ با یک آلبوم خیلی جدیدی ظاهر شد به اسم Dön Ne Olür ( برگرد چی میشه ). توی استودیو وقتی داشت میخوند جلوی فیلمبردارا خونریزی مغزی میکنه و به زمین میوفته . بعد از اینکه مدتی در بیمارستان بود یک مدت طولانی استراحت کرد و مجبور شد از طرفدارانش دور بمونه. طرفدارانش برای اینکه نسبت به ابرو ابراز علاقه کنن با خریدن آلبوم Dön Ne Olür اون سال بالاترین رکورد خرید آلبوم در ترکیه رو رقم زدن.

توی این آلبوم که کارگردان اون آقای تاربک آقانسی که آهنگسازی از آهنگسازهای جوان اون سال بود آهنگ Hata ( خطا ) که مال Sezen Aksu بود جای گرفته بود.توی این آلبوم یه سورپریز هم بود که آهنگ Deli Deli ( مجنون مجنون ) بود که آهنگ بچه ها بود.ابرو بعد از یه استراحت طولانی شنبه ۱۱ مارس ۲۰۰۰ در مرکز Bestençi کنسرتی اجرا کرد که پول این کنسرت رو به بیمارستان بخشید.

ابرو در سال ۲۰۰۱ با ارائه یکی از بهترین آلبوم هایش دنیای موزیک ترکیه رو متحول کرد.نام این آلبوم Ahdim Olsün است که دو ترانه Sensizim ( بی تو هستم ) و Seni Seviyorum ( تو را دوست میدارم ) آنرا از دیگر آلبومهایش متمایز ساخته است.

این خواننده موفق در سال ۲۰۰۳ نیز یک آلبوم به نام Şahane ( شاهانه ) به عرصه موزیک تقدیم کرده است.ابرو در سال ۲۰۰۴ آخرین آلبومشو تا به الآن با نامBize De Bu Yakişir ارائه کرده است.

البته در خبرها آمده که ابرو امسال به درخواست یک کمپانی در مصر یک آلبوم به زبان عربی ارائه خواهد کرد. ظاهرا کمپانی مصری به خاطر تشابه صدای ابرو با ام کلثوم خواننده فقید این کشور، این پیشنهاد را به ابرو داده است و گفته میشود این آلبوم در اواخر تابستان امسال به بازار ارائه خواهد شد.

بیوگرافی گونل (Gunel)

گونل این سوپر استار خوانندگان در باکو پایتخت آذربایجان در تاریخ ۲۵/۱۰/۱۹۸۵ به دنیا آمد . گونل در یک خانواده ۵ نفری چشم به جهان گشود پدرش یکی از معروف ترین موسیقی دانان آذربایجان و مادرش هم در زمینه پیانو فعالیت داشت و گونل در چنین خانواده ای هنرمند به دنیا آمده است و از زمان کودکی به هنر و مخصوصا موسیقی علاقه و افری داشت تا جایی که ترانه های دیگر خواننده ها را باز خوانی کرد تا هنگامی که بزرگ شد . او که به شدت به ابراهیم خواننده مشهور ترکیه علاقه داشت و بیشتر ترانه های این خواننده رو گوش می دادو می خواست روزی شاگرد وی باشد .

تا اینکه یک روز ابراهیم برای کنسرتی که داشت راهی آذربایجان شد آنجا با چنان استقبالی رو به رو شد که تا به حال تصور آن رادر خارج از کشور را نمی کرد .

در این کنسرت گونل و خانواده اش نیز شرکت کرده بودند تا این که گونل در حین کنسرت و با فریاد زدن نام ابراهیم به نام ابو ابو می خواست نزد ابراهیم برود تا اینکه ابراهیم اورا به پیش خود خواند بعد از انجام کنسرت ابراهیم با خانواده گونل مشورت کرد و در مورد استعداد خوانندگی گونل با آنها صحبت کرد و آنها را قانع کرد که از گونل مثل دختر خودش در کنار خانواده خودش مراقبت کند .

خانواده گونل از یک سو خوشحال و از یک سوی دیگر ناراحت بودن خوشحالی آنها از این بود که ابراهیم به فرزندشان چنین پیشنهادی کرده و ناراحتی آنها دوری گونل بود چون گونل هنوز کوچک بود و در یک کشور غریب باید زندگی می کرد .

گونل همچنین در کنار موسیقی باید به درسش هم می رسید این چنین بود که یک صفحه ای بزرگ از زندگی گونل ورق خورد و او راهی ترکیه شد تا اینکه با کمک ها و آموزش های ابراهیم و خوده گونل در سال ۱۹۹۹ میلادی اولین آلبوم خود را به بازار عرضه کرد که تبلیغات و فروش آلبومش را ابراهیم بر عهده داشت این آلبومش به نام نه الور آلاهیم چه می شود خدای من و دنیا دنیا از ترانه های معروف این آلبوم بود .

گونل در این مدت نه کشورش و نه خانواده اش را هیچ کدام رو فراموش نکرد و مواقع تعطیلی به دیدنشان می رفت و حتی گفته است قصد دارد با یک مرد آذربایجانی ازدواج کند که این حرف در مقابله شایعه ازدواج او با پسر ابراهیم به وجود آمد .

او در یک مصاحبه تلویزیونی اعلام کرده است که تمام معروف شدنش را مدیون پدر و مادر و ابراهیم هست و گفته است که روزی بتواند این محبت های آن ها را جبران کند .

محبت گونل در دل ابراهیم به حدی زیاد هست که در سایت رسمی ابراهیم در صفحه اول عکس گونل دیده می شود .

گونل خواننده مسلمانی هست که به لطف صدا زیبا و جذابیت خاص خود در کشور ما ایران طرفدارن زیادی دارد عده ای به اشتباه گونل را دختر اقعی ابراهیم می دانند که گونل تنها شاگرد ابراهیم هست . 

بیوگرافی ke$ha

    کِشا رُز سبرت (به انگلیسی : Kesha Rose Sebert) متولد ( ۱ مارس ۱۹۸۷) شناخته شده با نام کشا یک خواننده ی سبک پاپ و ترانه‌سرای آمریکایی است

    کشا در دره ی سن فرناندو لوس آنجلس به دنیا آمد و دختر پپ سیبرت هست خواننده و نوسنده موزیک پانک -راک هست.

    نخستین تک آهنگ وی با نام "تیک تاک" در سال 2009 منتشر شد که631,000 نسخه از این آهنگ کوپی و دانلود شد در هفتهی اول انتشار این آهنگ و هم چنین توانست در میان ۱۱ کشور جهان رتبه ی اول برترین ترانه و همچنین پرفروش ترین ترانه بارگذاری شده ی هفته را کسب نماید.همچنین توانست در لیست 40 آهنگ برتر Mainstream در آمریکا جای بگیرد.و با تاپ شدن این اهنگ در سال 2010 سبب شد که این آهنگ رتبه ی اول در بیلبورد آهنگ های داغ جای بگیرد.

    آلبوم اول کشا به نام Animal ژانویه 2010 انتشار شد که آهنگ تیک تاک و سپس Blah Blah Blah خیلی معروف هستند. .و کشا از سال 2005 در سن 17 سالگی بر روی این آلبوم کار می کند.و از مدرسه خارج شد بعد از اون که به وسیله ی Dr. Luke و Max Martin قانع شد که برگرده به لوس آنجلس و و شغل موزیک خود را دنبال کند.

 

بیوگرافی انریکو ایگلسیاس Enrique Miguel Iglesias Preysler

    انریکو کوچکترین پسر خولیو ایگلسیاس ، معروف ترین خواننده ی اسپانیایی است که البته پدرش اذعان داشته که دوست داشته پسرش هر کار دیگری را پیش می گرفته تا خوانندگی اگر چه انریکو پسر خولیوی معروف بود اما از همان آغاز رابطه چندان صمیمانه ای با پدرش نداشته زیرا او بیشتر وقتش را در خارج از منزل بوده و همچنین انریکو از اینکه مادرش تنها زن زندگی پدرش نیست ناراحت بود و این شیوه را نمی پسندیده .

    انریکو در 8 می سال 1975 در مادرید اسپانیا به دنیا آمد مادرش که روزنامه نگاری به نام "Isabel Preysler Arstria" بوده که 8 سال پس از تولد انریکو از پدرش جدا شده انریکو در یکی از مصاحبه هایش گفت: وقتی بچه بودم کار را برای مدتی کنار گذاشتم کاری که پدرم هرگز انجام نداد این بود که از من حمایت نکرد.او همچنین یک خواهر و یک برادر به نام های ""Julia Jose و" "Chabeli دارد به اضافه دو برادر ناتنی دوقلو و دو خواهر ناتنی دوقلو.

    پس از اون انریکو با پدرش به میامی میان به خاطر عملیات تروریستی که در زادگاهش در اون زمان به وقوع پیوسته بود.او موسیقی را از 13 سالگی شروع کرد و در سال 1991 قدم به دنیای موسیقی گذاشت که تاکنون بیش از 30 میلیون از نسخه های آلبوم هایش به فروش رفته و جالب این است که تنها 7 آلبوم بیرون داده.

    انریکوبه 4 زبان انگلیسی و اسپانیایی و ایتالیایی و پرتغالی تا حالا خوانده است که ترانه های اسپانیایی و انگلیسی او بیشتر مورد استقبال بوده، آلبوم "coasas del amor" را در 3 سال به تنهایی ضبط کرده و بدون اینکه خانواده اش بفهمند به بازار داده انریکو می گوید من هیچ وقت نمی خواستم اینو به خانواده ام بگم چون مورد تمسخر واقع می شد من برای اون خیلی احترام می گذاشتم و واقعا خواستارش بودم مثل زمانی که مثلا شما دارید شام می خورید و به پدرتان می گویید من می خواهم خلبان شوم و او هم در جواب می گوید حرف اضافی نزن و شامتو بخور من هیچ وقت نمی خواستم اینو بشنوم.

    خواندگانی چون لایوئل ریچی در زمان جوانی روی او تاثیر گذاشته بودند .پس از آن آلبوم vivir" "را به بازار عرضه کرد که برنده ی جایزه ی گرمی شد او حتی موفقیت های دیگری را نیز تا سال 99 به چنگ آورد و ترانه های ""Bailamos او به صدر صد آهنگ برتر در سپتامبر در انگلستان رسید.

    انریکو تا کنون 116 جایزه پلاتینیوم رکورد و 227 جایزه Gold (بهترین دستاوردهای هنری) را گرفته.می توان گفت انریکو می خواهد رکورد پدرش را بزند پدرش 250 میلیون نسخه از آلبوم هایش را فروخته که انریکو در صدد است این رکورد را بزند.

    انریکو هچنین در فیلم ""Once Upon A Time In Mexico (روزی روزگاری در مکزیک) به کارگردانی رابردت رودیگوئز همراه بازیگرانی مانند آنتونیو باندراس و جانی دپ شرکت کرده.

    انریکو اصلا ساعت به دستش نمی بنده اما مشخص نیست که چرا در یک تبلیغ ساعت شرکت کرده و اونو به مشتش بسته همچنین انریکو آدم ولخرجی نیست و عادت به ولخرجی نداره و همیشه پول کمی در جیبش می گذاره اما معلوم نیست که وقتی با آنا بیرون میره چقدر پول همرا خودش می بره!؟!انریکو به کلاه آبی علاقه منده و بین کارتونها هم از باگز بانی و پینوکیو خوشش میاد همچنین بهترین هدیه کریسمسو سپری کردن اوقات با دوستانش می دونه و همه جور مجله ای هم می خونه.

بیوگرافی enrique jose martin morales

    نام كامل:ENRIQUE JOSE MARTIN MORALES

    نام هنري:RICKY MARTIN

    اسامي مستعار:KIKI

    تاريخ تولد:24 دسامبر 1971.

    محل تولد:جزيره پورتو ريكو.

    شغل:خواننده-بازيگر.

    قد: 185 سانتي متر.

    سبك:لاتين، پاپ، دنس.

    علت شهرت:AMEDIO VIR(1997)

    جوايز دريافتي:GRAMMY AWARDS(1998)

    MTV AWARDS-BMI AWARDS-ALMA AWARDS

 

    آلبومهاي وي:

    Ricky Martin (1991 version)

    Me Amarás (1993)

    A Medio Vivir (1995)

    Vuelve (1997)

    Ricky Martin (1999 version)

    Sound Loaded (2000)

    La Historia (2001)

    Almas del Silencio (2003)

    بيوگرافي:

    ريكي مارتين فعاليت خود را به عنوان خواننده در گروه MENUDO در سن 12 سالگي آغاز كرد. 5 سال بعد به نيويورك و سپس به مكزيك نقل مكان كرد و در آنجا در فيلم MAMA AMA EL ROCK نقش آفريني كرد. وي در سال 1991 كار خود را بعنوان يك خواننده حرفه اي آغاز كرد.

    * ريكي مارتين گياهخوار است.

    * وي در سال 1999 صاحب رستوراني در ميامي بود اما پس از چندي آن را تعطيل كرد.

    * وي داراي سازماني بنام خود ميباشد كه به كودكان فقير كشور خود كمك مالي كرده و همچنين به آنها در مورد بيماري ايدز آموزش ميدهد

 

بیو گرافی مایلی سایرس

    نام اصلی : دیستنی هُپ سایرس

    تولد : ۲۳ نوامبر ۱۹۹۲ - نشویل، تنسی، ایالات متحده آمریکا

    اصل/ملیت : آمریکایی

    سبک!ها : پاپ

    فعالیت(ها) : خواننده، آهنگ!ساز، بازیگر

    مدت فعالیت : ۲۰۰۳–اکنون

    ناشر(ها) : والت دیزنی رکوردز - هالیوود

    مایلی ری سایرس متولد ۲۳ نوامبر ۱۹۹۲، هنرپیشه، خوانندهٔ پاپ و ترانه!سرای آمریکایی است.او پس از بازی در نقش مایلی استیووارت/هانا مونتانا در سریالی به نام هانا مونتانا از تولیدات شبکهٔ دیزنی به شهرت رسید.

    مایلی پس از آغاز هانا مونتانا در مارس ۲۰۰۶ بسیار تحت تاثیر قرار گرفته و به وجد آمد.به دنبال موفقیتهای این برنامه تلویزیونی، در اکتبر ۲۰۰۶ یک سی دی شامل 8 ترک که توسط مایلی سروده شده و مربوط به ترانه های سریال "هانا مونتانا" میشد به بازار عرضه شد.او در دسامبر ۲۰۰۷ رتبه ی هفدهم در رده بندی مربوط به ۲۰ پردرآمد ترین تازه کاران زیر ۲۵ سال را با درآمد سالیانه بالغ بر ۳/۵ میلیون دلار آمریکا به خود اختصاص داد. از آن زمان به بعد او مشغول به ایفای نقش در فیلمی برگرفته از هانا مونتانا با نام هانا مونتانا: فیلم که گفته میشود در ۱ مه ۲۰۰۹ به پایان میرسد، شده است.

    سایرس در ۲۳ ژوئن ۲۰۰۷ با انتشار آلبوم ملاقات با مایلی سایرس حرفه ی موسیقی را به طور مستقل آغاز کرد. دومین آلبوم او با عنوان بریک اوت در ۲۲ جولای ۲۰۰۸ منتشر شد که در حقیقت اولین آلبوم او فاقد ترانه های متن سریال هانا مونتانا محسوب میشد. هر دوی این آلبومها با استقبال گرمی از طرف Billboard 200 مواجه شده و در صدر این فهرست قرار گرفتند. مایلی سایرس کم سن ترین نوجوان است که عکس او بر روی جلد مجله ی هفده قرار گرفته است.

    مایلی در سال ۲۰۰۸ در فهرست ۱۰۰ هنرمند تاثیر گذار جهان از مجله تایم قرار گرفت.

    سال!های آغازین زندگی

    سایرس در شهر نشویل واقع در ایالت تنسی زاده شد. مادرش لتیشیا تیش، پدرش خواننده و نوازنده ی سبک کانتری با نام بیلی ری سایرس و پدربزرگش ران سایرس بود. او دو برادر ناتنی دارد با نامهای کریستوفر کدی و تریس سایرس، که دومی خواننده و نوازنده گیتار گروه راک با نام ایستگاه مترو در ایالت کالیفرنیا است. مایلی همچنین یک خواهر ناتنی بزرگتر از خود با نام برندی، یک برادر کوچکتر با نام بریسون و یک خواهر کوچکتر از خود با نام نواه که هنرمند هم هست، میباشد. والدینش نام او را دیستنی هُپ (در انگلیسی به معنای امیدوار به سرنوشت) گذاشتند چراکه اعتقاد داشتند او کارهای بزرگی را در آینده انجام میدهد. نام مستعار «مایلی» به دلیل چهره ی همیشه بشاش او برایش انتخاب شد.

 

    سایرس در مدرسه ی متوسطه ی «Heritage» تحصیل میکرد و در آنجا چیرلیدر بود. و هم اکنون او به مدرسه ای واقع در منطقه ی Options For Youth میرود. او همچنین یک معلم خصوصی در مورد برنامه ی تلویزیونی خود دارد. او در مزرعه ی والدینش در خارج نشویل بزرگ شد.

 

 

    حرفهٔ بازیگری

    علاقهٔ سایرس به بازیگری از زمانی شروع شد که خانوادهٔ او هنگامی که او ۹ سال داشت برای مدت کوتاهی در شهر تورنتو واقع در ایالت انتاریوی کانادا زندگی میکردند. اولین بازی او مربوط میشود به سریالی به نام داک که پدرش در آن بازی میکرد، که در آن سایرس به عنوان یک مهمان با نام کایلی در آن حضور داشت. در سال ۲۰۰۳ در نقش «راثی جوان» در برنامهٔ تلویزیونی ماهی بزرگ به کارگردانی تیم بورتن ظاهر شد. او همچنین در موزیک ویدیوی «اگر غم و قصه هم بال داشت» با صدای روندا وینسنت و برنامهٔ Colgate Country Showdown که پدرش میزبان آن بود نیز حضور کوتاهی داشت.

 

بیو گرافی کامل "Katy Perry"

    Katy perry متولد 25 اکتبر 1984 ساکن شهر Santa Barbara در کالیفرنیا.او از 23 سالگی شعر مینوشته و گیتار میزد و اولین کارش Ur so g*a.y بوده که نوامبر سال 2007 داده بیرون و اولین آلبومش One Of The Boys هست که june 2008 داد بیرون که این آلبوم خیلی سروصدا کرد و 2 تا موزیک ویدیو ساخته شد به نام های I kissed a girl و Hot & Cold که واقعا قشنگ بودن. این 2تا کلیپ تو Top10 های اکثر شبکه ها پخش میشه.آهنگ I kissed a girl خیلی طرفدار پیدا کرد و به عنوان یه آهنگ Hot شناخته شده.

    نام کامل : کاترین الیزابت هادسون (Katheryn Elizabeth Hudson)

    تاریخ تولد : October 25, 1984

    محل تولد : Santa Barbara, California

    سبک : Pop rock, pop, teen pop , Rock

    نوع فعالیت : خواننده، ترانه‌سرا، بازیگر 

    نامزدی جایزه‌ها

    * نامزد جوایز ویدئو موزیک ام‌تی‌وی ۲۰۰۸ در پنج رشته برای ویدئو موزیک «I Kissed A Girl»

    * نامزد جوایز ویدئو موزیک ام‌تی‌وی برزیل ۲۰۰۸ در بخش هنرمند بین‌المللی

 

بیوگرافی "Avril Lavigne"

    نام کامل: Avril Ramona Lavigne

    نام خودمانی: Avvie/Av

    روز تولد: ۲۷ سپتامبر ۱۹۸۴

    زادگاه: کانادا

    مليت: امريکايی

    قد: ۱۵۷cm

    وزن: ۴۷kg

    رنگ چشم: آبی

    رنگ مو: مايل به قهوه ای{خرمايی}

    رنگ های مورد علاقه: مشکی و قرمز

    ساز: گيتار

    خال کوبی:——-

    سايز کفش: ۷

    پدر: French-Canadian{John Lavigne}

    مادر: French-Canadian{Judy Lavigne}

    برادر: Matthew {بزرگتر }

    خواهر: Michelle{کوچکتر }

    حيوان خانگی: Sam{سگ نژاد آلمانی }

    Avril Lavigne و آلبومی بنام Under My Skin

    Avril Lavigne با دادن اين آلبوم جديد مقام اول Pop Charts رو به خود اختصاص داد اونم بدون هيچ عمل غير اخلاقی.نه لباس‌های مبتــذل و ***y می‌پوشـه و نه رقص وسوسه آميز انجام ميـده و نه به حوادث به صورت خلاصـه اشاره می‌كنه و از هيـچ عامل و روش Hip Hop هم استفاده نكــرده هيچ Lyrics تحريك كننده ای هم نخونده . Avril Lavigne از همه خواننــده‌ها و همه رديف‌هــای خود هم خودش رو جســورتر نشون ميده و هم منظورش رو به صورت روشنتر و واضح‌ تر بيان ميكنه.رفتار و گفتار اون باعث شده ميليــون‌ها بچـــه دوبــــاره به پدر و مادرشون اطمينان بدن.

 

    از دو سال گذشته تا حالا خصوصيات Avril بودن در اون متـــمركز شده همون خصوصـــياتی كه در آلبــوم Under My Skin بازگو می‌كنه . اون به هيچ چيز خيانت نكرده و حتی الان هم پس از گذشـت چند ســال با روش خود كه باعث موفقــيـت فـــوق‌العاده‌ی اولـــين آلبوم خود بنـام Let Go شد هنــوز هـم هر جــوری كه هست كارنامه‌ی عمل خودش رو بدون لكه‌ی ننگی تميز نگه داشته . اون يك ۱۹ساله‌ی سفيد لوحه

    ساده بودن همون چيزی هست كه باعث شده بهترين آهنگ‌هاش مــقاوم و ســخت و پايدار باشـن حالا خواه اينكه شايسته‌ی Punk يا Faux يا Maudlin Ballad باشه Avril اين آهنگ‌ها رو قطعـــا و كاملا به طور صــريح و بی‌پرده می‌خــــونه . شما مـــی‌تونين هر چقدر كه بخوايــــن آهنگ‌هاشو گوش بدين . موزيـــك Avril واقعــــا ديوانه كنندس و خيلی سخته كه بگيم در كدوم دسته موسيـــــقی قرارش بديم – آهنــــــگ موفقيــت آميز و درخشـان I’m With You تقريبا يه صدا و حال و هوای ييلاقی غير قايل احساس داشــت و يك ملودی متــــــال مبــــهـم و سربسته و يك همخوانی كه نمی‌تونه بيـجا و بی‌محـــل به عنوان يه مدعــــــی آمريكايی مطـــرح بشه اگرچـــه هيچكدوم از اين مدعيان و مسابقه‌دهندگان نمی‌تونستن به اين سادگـــی است آهنـــــــگ رو بخونن.

 

    Lavigne در آلـبـــوم جديـــدش يعنی Under My Skin با يك ماتريس تيمی رو كه روی بيشتر آهنگ‌های آلبوم Let Go كار كرده بودن رو جدا كرد Avril در اين آلبوم جديد با يه گروه Songwriter غير قابل تحمل و گيتاريستش Evan Taubenfeld و Songwriter كانادايـــــی Chantal Kreviazuk شــــروع بكار كرد و در تهيه اين آلبـــوم با بهم پيوستن اين عوامل آلبومی قابل قبول و فرمول دار تری بوجود آورد . Lavigne در آلبـــــوم Under My Skin هيچ فكر و هدف تازه ای وارد نمی‌كنه بلكه چهره‌ی آهنــگ‌های آلبوم قبلی يعنــــی Let Go رو درخــشان‌تر می‌كنه اغلب اوقات صداش رو در يك آهنگ به چند جور و نوع تغير ميده تا مطمئن بشه كه شما از خوانندگی اون خســـــته نشدين و زيبايی Chorus ها رو درك می‌كنين . آهنگ اصلی و مهم اين آلبوم همون آهنگی كه زودتر از خود آلبوم Under My Skin منتشر شد كه Don’t Tell Me نام داره ميشه گفت كه آهنگی هســت كه بيشترين شخصيت Avril رو در خودش داره و نشون ميده كه Avril دنبال چه چيزی هست و منظورش چيـــــه

    اون در اين Clip با يه بوسه‌ی شرم آور دوست‌پسر شهوتی خودش رو می‌خواد ترك ‌بكنه و همين كه شــروع می‌كنه به عنوان يه گيتاريست گيتار ميزنه از پسره می‌پرســـه كه Did I not tell you that I’m not like that ?girl/The one who gives it all away, yeah/Did you think that I was going to give it up to you يعنـــی اينكه ” آيا به تو نگفتم كه من اون دختر نيستم ﴿اون دختری كه تو انتظار داری باشم﴾ ” / ” كسی كـه مرتبا و بطور پيوسته اونو به تو ميده؟” / ” فكر می‌كردی كه می‌خواستم اونو به تو تسليم كنم؟” نحوه‌ی بيان اين مسئله و ديدگاه ممكنه رنج‌اور باشه ولـــی در عوض اون Avril با صدای خوبش از پس اين كار بر مياد صدايی كه تظاهر به صداقت و درستكاری ميكنه

 

 

بیو گرافی "Inna"

    نام اصلی: النا الکساندرا آپوستولینو

    متولد:16 اکتبر 1986

    محل تولد: مانگالیا(روماني)

    سن:23

    اصل/ملیت:رومانیایی

    سبک‌ها:Dance

    فعالیتها:خواننده

    مدت فعالیت:2008 تا کنون

    نقش‌های مرتبط: اولترا رکوردز

    در مراسم جوایز ام‌تی‌وی رومانی ۲۰۰۹ که در کرایووا برگزار شد، او با دریافت چهار جایزهٔ «بهترین دنس»، «بهترین تازه‌وارد»، «بهترین نمایش»، و «بهترین مرزشکن» موفق‌ترین خوانندهٔ مراسم شناخته شد.الکساندرا ، با استفاده از نام خانوادگی Inna است ، خواننده 22 ساله از Neptun (دریای سیاه عاج -- رومانی) ، که در پاکستان که موسیقی او قویترین شور است!

    توصیه شده توسط خانواده اش که استعداد خود را در سن کم به رسمیت شناخته شده ، Inna شروع به آواز خواندن بوده است و بند درس گرفتن به مدت 8 سال است ، اما مایل به گسترش دانش خود و تصمیم به اکتشاف جهان از شماره ها ، فارغ التحصیل از مدرسه اقتصادی بالا در Constanta و علوم 30یا30 دانشگاه.

 

بیوگرافی "Justin Biber"

 

    نام: Justin Drew Bieber

    تاریخ تولد: ۱ مارس ۱۹۹۴ (۳ اسفند ۱۳۷۳)

    قد: ۱۶۴

    رنگ چشم: قهوه ای

    سرگرمی ها: فوتبال ، بسکتبال ، اسکیت ، گلف

    رنگ مورد علاقه: آبی و بنفش

    ساز مورد علاقه: گیتار و پیانو

    عدد مورد علاقه: ۶

    خواننده های مورد علاقه: کریس براون (Chris Brown) / آشر (Usher) / تی بن Ti bone و …

    برنامه ی تلویزیونی مورد علاقه: امریکن آیدول (AMERICAN iDOL)

    نام مادرش: پتی PATTY

    نام پدرش: جرمی Jeremy Bieber

    * وقتی جاستین خیلی کوچیک بوده پدر و مادرش از هم طلاق گرفتن

    ناخواهری: جازمین

    نابرادری: جکسون

    اسم دوستای صمیمیش: رایان و کریستین

    اسم سگش: سمی sammy

    غذای مورد علاقه: ماکارونی و از چیزای شیرین هم خوشش میاد

    شکلات مورد علاقه: مارس Mars

    نوشیدنی مورد علاقه: آب پرتقال

 

    ماجرای جالب خوانندگی جاستین از زبان خودش:

    کلا” به آواز و خوانندگی علاقه ی زیادی داشتم و در یک مسابقه ی خوانندگی محلی شرکت کردم و مادرم هم از خوندنم فیلم میگرفت و در سایت یوتوب میگذاشت – بیشتر آهنگای آشر و کریس براون رو میخوندم … تا اینکه مادرم متوجه شد خیلی بیننده های ویدئو هام زیاد شده ، تصمیم گرفت بازم ویدئو بگیره و توی یوتوب منتشر کنه تا اینکه اسکوتر براون Scooter braun متوجه شد و رفت به usher معرفیم کرد.

    آشر خوندنم رو دید خوشش اومد و من رو به لس آنجلس برد تا برای مدیر یکی از شرکت هایی که خواننده ها باهاشون قرار داد بستن بخونم و این اتفاقات ۷ ماه بیشتر طول نکشید و به رویاهای بزرگ خودم دست یافتم

    اولین بار که اسکوتر اومد دنبال من که بریم آتلانتا (۱۳ سالش بوده) و منو ببره پیش آشر – آشر داشت ماشینشو پارک میکرد و اولین بارم بود که یه سفر خارج از کشور میکردم … منم که آشر دیدم بهش گفتم: سلام آشر من عاشق آهنگاتم میخوای یکیشون رو برات بخونم ؟! آشر گفت: نه رفیق کوچولو بیا تو بیرون سرده

    الان هم جاستین و آشر باهم دوستن و جاستین میگه من همیشه اذیتش میکنم میگم یادته روز اول چطوری منو ضایع کردی ؟!

    اولین آهنگش One time بوده بعدشم First dance بعدشم down to earth و bigger

    جاستین بیبر: من میخوام به همه بگم که شما میتونی هر کاری رو بکنین اگه ذهنتون بزارید براش (توهم و تصور و باور) – ما اصلا خانواده ی پولداری نبودیم و من خیلی معمولی بزرگ شدم … من چیزهایی رو که بقیه ی بچه ها داشتنو نداشتم و فکر کنم باعث شده که الان انسان قوی تری باشم و میخوام برم کالج و شخص بهتری بشم

 

بیوگرافی "Taylor Swift"

نام: تیلور ایسون سوئیفت تاریخ تولد: ۱۳ دسامبر ۱۹۸۹ محل تولد: پنسیلواینا محل زندگی: آمریکا تیلور این خواننده آمریکایی در سن ۲۱ سالگی توانسته آنقدر خودش را در عرصه موسیقی و خوانندگی معروف کند که در سال ۲۰۰۸ رتبه نخست بهترین و زیباترین خواننده زن را در آمریکا کسب کند. او دختر اسکات و آندره سوئیفت است و یک برادر کوچکتر بنام استین دارد – تیلور در مزرعه پرورش درختان کریسمس بزرگ شده که در خارج از ربدینگ-پنسیلوانیا قرار دارد. پدرش یک دلال سهام و مادرش زنی خانه دار است ، هنگامی که او در سال چهارم بود در مسابقات ملی شعر و یک شعر سه صفحه ای بنام (هیولایی در گنجه من) شرکت کرد و برنده شد. تیلور در مورد زندگیش اینطور می گوید: دوست ندارم با فرد لوسی آشنا شوم که هیچ کاری نکند و من مجبور شوم تمام کارها را خودم انجام بدهم و او را هم زیر نظر داشته باشم (تیلور می گوید: فرد ایده آل من جاه طلب و بلند پرواز است)

 

بیوگرافی امینم  eminem

    بیوگرافی یکی از بزرگترین رپرهای حال و حاضر دنیا که همه ی ما خوب میشناسیمش به نام امینم مارشال بروس مترز سوم نام کامل امینم است.مارشال یکی از دست پرورده های فوق العاده با استعداد پیشکسوت و بزرگ رپ یعنی Dr.Dre می باشد که از سال ۱۹۹۹ تاکنون نامش به عنوان یکی از جنجالی ترین خواننده های رپ تثبیت شده است.امینم درک کنایه آمیز و الفاظ برنده خود را با مهارت باور نکردنی اش ترکیب کرده و با این کار به تخلیه عقده های کودکی پر رنجش پرداخته است. می توان گفت که موفقیتهای امینم از زمانی که اولین اثر انفرادی خود را ۷ سال پیش به سمع و نظر Dr.Dre رساند به یک پیروزی سراسری در سبک رپ بدل شد.بحث و جدلی که بر سر اشعار وی سر گرفته بهترین تبلیغی است که یک موزیسین می تواند برای آثارش ترتیب بدهد.ضمن اینکه او اولین رپ خوان سفید پوست هم به شمار می آید و این در حالی است که بسیاری از رپ خوانهای سیاه پوستی که هوش و ذکاوتی بیشتر از او نداشتند حتی حاظر نبودند که برای او جایگاهی قائل شوند.

    و این موضوع در اوایل فعالیت برای او تنش های بسیاری ایجاد کرده بود تا جایی که استعدادهایش همیشه تحت شعاع شخصیت رسانه ایش قرار گرفته است.شخصیتی که مخلوطی از یک نابغه درگیر سو ء تفاهمات و یک انسان شورشی است.هر کدام از اینها در جایگاه خود می تواند درست باشد ولی اگر از نگاهی دیگر بررسی کنیم امینم یک تاثیر انکار ناشدنی و عظیم بر هواداران سبک رپ که تماماً از سیاهان تشکیل شده گذاشته است.

    EMINEM در نزدیکی کانزاس سیتی در ۱۷ اکتبر ۱۹۷۲ متولد شد.او بهترین دوران کودکی خود را در حالی سپری می کرد که با خانواده اش دائماً بین زادگاهش و دیترویت در حرکت بودند و مدام تغییر مکان می دادند تا اینکه سرانجام در سنین نوجوانی شیفته رپ شد.او کار خود را از سن ۱۴ سالگی آغازکرد و نمایشهایش را در زیر زمین خانه دوست دبیرستانیش انجام داد.

    این دو نفر تحت عنوان (ام اند ام و ماینکس) شروع به فعالیت کردند که خیلی زود به امینم تغییر نام داد.

    مارشال نام امینم را از حروف اول اسم کوچک و بزرگ خود یعنی مارشال و مترز گرفته بود.به خاطر مرزهای اجتناب ناپذیر نژادی که نمی توانست یک رپ خوان سفید پوست را پذیرا باشد امینم باید ساده ترین راه را برای متقاعد کردن شنوندگان هیپ هاپ زیر زمینی برمی گزید.یعنی مبارزه و به قول خودمون کل کل کردن به صورت شعرهای فلبداهه با خوانندگان رپ سیاه پوست.

    بعد از مدتی مبارزات با رپ خوانهای سیاه پوست و بردن از اکثر آنها چنان جنبه عامه پسندی انتخاب کرد که مردم می خواستند نام او را برای خودشان انتخاب کنند.ولی به یکباره عمویش که Ronnie نام داشت خود کشی کرد و این کار انگیزه ای شد برای خروج موقتش از دنیای رپ.ولی مدتی بعد بازگشت و دریافت که چند رپ خوان دیگر از او برای تشکیل یک گروه دعوت کرده اند.همین موضوع باعث شد که او در سال ۱۹۹۵ اولین ریکورد تک آهنگی منتشر شود.

    یک خواننده رپ به نام Proof که در طرف دوم یک تک آهنگ با او همکاری کرده بود چنان از کارش لذت برده بود که از او برای پیوستن به گروهش که D12 نام داشت دعوت کرد.گروهی شش نفره که هر کدام از اعضای آن حتی در اجراهای انفرادی هم به هم کمک می کردند.هر چند اولین آلبوم امینم به نام (Infinite)=(لایتناهی) روال یکنواخت هنری اش را شکست اما با اندک نقدهای خوبی روبرو شد.او در بسیاری از پیامهایی را که می خواست به صورت مثبت ارائه کند در قالب اسلیم شیدی (Slim Shady) یا لاغر مرموز روانه بازار کرد.یک شخصیت ساختگی مغرور اما اصلاح شده که از بیان هیچ احساسی هراس ندارد.امینم به تدریج احساسات محرمانه و درونی اش را در کارهایش وارد کرد.مثلا مادرش را در ترانه ها متهم کرد که آسیبهای روحی و روانی بسیاری به او و برادر کوچکترش وارد آورده است.

    وقتی آلبوم The Real SlimShady EP وحشیانه را منتشر ساخت بازار موسیقی با کاری ر روح اما متوسط،شاد و تفکر برانگیز روبرو شد و در روند کاری و نوشتاری او از همین درونمایه شکل گرفت.

    این ریکورد در جریان موسیقی زیر زمینی اثر زیادی گداشت و نه تنها شیوه صدای تو دماغی خواننده بلکه رنگ پوستش او را به جنجالی باور نکردنی تبدیل کرد.اگر چه امینم در آن مسابقه سال ۱۹۹۷ در لس آنجلس رتبه دوم را در شیوه خواندن بدست آورد آما باعث شد که استعدادهایش توسط Dr.Dre که به پدر رپ زیر زمینی معروف است شناخته شود.

    امکانات اجرا و ضبط نوار بعدی او تا دو ماه بعد میسر نشد.او پی از آن کاری برای Dre فرستاده بود و دره هم مشتاقانه با او تماس گرفت و در روز ملاقات Dre به خاطر رنگ پوست امینم عقب نشینی کرد و بیش از هنر او از سفیدی پوستش غافلگیر شد.

    اما ظرف فقط یک ساعت به چنان تفاهمی رسیدند که شروع به ضبط ترانه My Name Is کردند که در پاییز ۱۹۹۸ امینم با یکی از همکلاسی های سابقش ازدواج کرد و در آن زمان با (Kid Rock) در «شیطان بدون دلیل» شرکت کرد تا سرو صدای پیرامونش را بیش از پیش بلند کند.

    The Real Slim Shady LP آلبومی با فروش عالی در اوایل سال ۱۹۹۹ بود که با موفقیت تک آهنگ My Name Is همراه شد و این روند با مقبولیت ترانه Guilty Consience یا عذاب وجدان در سال بعد و در یافت جایزه Plantium برای امینم ادامه یافت.

    پس از این نمایش گسترده جنجالی بزرگ بر سر محتوای این آلبوم برپا شد.برخی منتقدین نقدهای خشونت آمیز و کارتونی برای آن نوشتند.در حالی که بسیاری ستایشش کردند و آن را حرکت بر روی لبه تیغ همراه با طنزی سورئال نامیدند.

    آلبوم The Marshall Matters LP در تابستان ۲۰۰۰ منتشر شد و با فروش نزدیک به ۱ میلیون کپی در هفته اول انتشار آماری عجیبی را رقم زد به طوری که سریعترین فروش رپ در آن دوران لقب گرفت.با همه جنجالها آلبوم وی در صدر جداول ایستاد ولی اشعار تحریک آمیز وی مثل «Kim» باعث شد تا زندگی مشترکش پایان بگیرد.امینم در جشن سالانه گرمی٬آلبومش نامزد چندین جایزه شد و منتقدان وی که او را با التون جان در یک اجرای دو نفره در مراسم مشاهده کردند ناچار به سکوت شدند.

    در سال ۲۰۰۱ او همراه با چند تن از دوستان قدیمی دیترویتی دوباره D12 را تشکیل دادند و آلبومی را روانه بازار کردند.در اواخر سال ۲۰۰۱ نیز او ا به جلوی دوربین گذاشت و در فیلم 8mile سینما را آزمود.

    فیلمی با برداشتی ضعیف از زندگی خودش به کارگردانی هوادار غیر قابل تصورش یعنی کرتیس هانسون.

    آلبوم بعدی وی یعنی The Eminem Show بحث و جدل های اندکی آفرید ولی فروشی اعجاز آمیز داشت که بهترین فروش را در دوران زندگی اش داشت.مخصوصا ترانه های I’m A Soldier٬Cleaning Out My Closet٬Superman٬Sing For The Moment و Without Me مه مورد توجه بسیاری قرار گرفت.

 

بیو گرافی مایکل جکسون

    wa631305-michael-jackson-singer-1997-concert-don

    مایکل جوزف جکسون[۱] (به انگلیسی: Michael Joseph Jackson) (زاده: ۲۹ اوت۱۹۵۸ – درگذشت: ۲۵ ژوئن ۲۰۰۹)؛ موسیقیدان، بازرگان، خواننده، ترانه‌سرا، رقصنده، طراح رقص، بازيگر، شاعر، نویسنده و فعال حقوق بشر اهل آمریکا بود. سبک منحصر به فرد او در موسیقی، رقص، آواز و مد، هنرمندان بی‌شماری همانند مدونا و بریتنی اسپیرزرا در ۳۰ سال اخیر تحت تأثیر قرار داده‌است و همچنان نیز در حال خط دادن به هنرمندان نوظهور همانند لیدی گاگا و جاستین بیبر است. با این وجود ابعاد دیگر زندگی شخصی او، همچون ظاهر در حال تغییراش، رفتارش و شایعات پیرامونش سبب ایجاد جنجال‌های غرض ورزانه‌ای از سمت رسانه‌ها شد که به چهرهٔ مردمی او صدمه زد.

    مایکل هفتمین فرزند از ۱۰ فرزند خانوادهٔ جکسون بود. او فعالیت حرفه‌ای خود را از سن ۵ سالگی و با عضویت در گروه جکسون فایو آغاز نمود و به سرعت به رهبر و خوانندهٔ اصلی این گروه تبدیل شد. جکسون فایو به سرعت محبوب شد و به دومین گروه مرد پرفروش موسیقی جهان تبدیل شد. در همین دوران، آن‌ها حرکات تکنیکی پیچیدهٔ رقص، همانندروبات را به شهرت و محبوبیت رساندند. با شروع دههٔ ۱۹۷۰ در حالی که او هنوز عضوی از جکسون فایو بود، فعالیت انفرادی خود را به عنوان یک تک‌خوان آغاز کرد. او -پس از ۲۰ سال همکاری- در سال ۱۹۸۴ از جکسون فایو، برای همیشه جدا شد.

    در سال ۱۹۷۹ آلبوم غیر معمول را منتشر کرد که به پرفروش‌ترین آلبوم سال جهان بدل گشت و مایکل را به شهرتی جهانی رساند. ۳ سال بعد، آلبوم تریلر را منتشر کرد که در مدت ۱ سال به پرفروش‌ترین آلبوم موسیقی تاریخ جهان تبدیل شد و تا به امروز نیز این رکورد را از دست نداده‌است. با انتشار تریلر، مایکل در سن ۲۴ سالگی به محبوب‌ترین هنرمند جهان تبدیل شد. او با انتشار این آلبوم صنعت موسیقی را دگرگون کرد و به اولین هنرمند آمریکایی-آفریقایی‌تبار تبدیل شد که موج قدرتمند و ساختارشکن عمیقی را بنیان‌گذاری کرد. آغاز این موج از شبکهٔ تازه تأسیس ام‌تی‌وی بود. محبوبیت موزیک ویدئوهای آلبوم تریلر با نام‌های بیلی جین، بزن به چاک و تریلر مایکل جکسون کلیپ‌های موسیقی را از مجموعه‌ای از تصاویر با خوانندگان و سازهایشان، به روایتی داستانی و هنری، آن گونه که خود جکسون آن را فیلم کوتاه نام‌گذاری کرد، باعث تحول ساختار موزیک ویدئو به یک ساختار هنری و ابزار تبلیغاتی به صورتی که امروز می‌بینیم شد و شبکهٔ ام‌تی‌وی را به شهرت رساند. او همزمان با این موفقیت‌ها، تبعیض‌نژادی را نیز فرو پاشید و به هنرمندان سیاه‌پوست اعتبار داد. شهرت و محبوبیت مایکل ۲۶ ساله باعث شد تا رئیس جمهور آمریکا او را به کاخ سفید دعوت کند و موفقیت‌اش را رویای آمریکاییبنامد. او در اوایل دههٔ ۸۰ به دو بیماری با نام‌های ویتیلیگو (پیسی) و لوپوس منتشرمبتلأ شد که اولی باعث بی‌رنگ شدن رنگ‌دانه‌های پوستش و دومی باعث تغییراتی در صورت او شد.

    در سال ۱۹۸۷ و بعد از ۵ سال، هفتمین آلبوم استودیویی‌اش با نام بـد را منتشر کرد که به دومین آلبوم پرفروش تاریخ موسیقی جهان در آن زمان تبدیل شد. در سال ۱۹۹۰رئیس جمهور وقت آمریکا، جرج هربرت واکر بوش مایکل را برترین نماد موسیقی دههٔ ۸۰معروفی کرد.

    در سال ۱۹۹۰ مجلهٔ ونیتی فیر اعلام کرد که مایک محبوب‌ترین هنرمند جهان در طول تاریخ می‌باشد. یک سال بعد، او آلبوم خطرناک را منتشر کرد که آن نیز یکی از پرفروش‌ترین آلبوم‌های موسیقی جهان تبدیل شد. در همین دوران اتهام کودک‌آزاری از طرف یک کودک ۱۳ ساله و پدرش به او وارد شد، اما هیچ مدرکی علیه او وجود نداشت. این شکایت و دادگاه به کار مایکل لطمه می‌زد، به همین دلیل تیم مشاوران و وکلای او علی رغم این که خودش مصمم بود تا واقعیت‌ها در دادگاه مشخص شود، تصمیم گرفتند که به پیشنهاد توافق مالی خارج از دادگاه جواب مثبت دهند. پس از درگذشت جکسون پسری که این اتهام را به او وارد کرده بود، گفت که تمام این کارها را به دستور پدرش و به خاطر پول انجام داده‌است. او در این مدت به مواد آرام بخش اعتیاد پیدا کرد و وزن زیادی از دست داد. در مدتی که این اتهامات به مایکل وارد شده بود، رابطه‌ای عاشقانه با لیزا ماری پریسلی، دختر الویس پرسلی پیدا کرد که منجر به ازدواج آن‌ها در سال ۱۹۹۴ گردید. آن‌ها بعد از ۱۹ ماه از هم جدا شدند اما تا سال‌ها همچنان رابطهٔ نزدیک خود را حفظ کردند.

    سپس در سال ۱۹۹۵ آلبوم جنجال برانگیز هیستوری را منتشر کرد که در آن به انتقاد از عملکرد سرمایه‌داران، دولت‌مردان و همچنین صاحبان رسانه پرداخت. در سال ۱۹۹۶ با پرستار پوستش، به نام دِبی رو ازدواج کرد و ۲ سال بعد از او نیز جدا شد. مایکل از دبی رو صاحب یک فرزند پسر و یک دختر شد.

    در سال ۲۰۰۰ نام مایکل به عنوان نیکوکارترین ستارهٔ مشهور در کتاب رکوردهای جهانی گینس ثبت شد.[۲][۳][۴] او تا آن زمان، توسطتک‌آهنگ‌ها، تورها و بنیادهای خیریهٔ خود، و همچنین پشتیبانی از ۳۹ جنبش خیرخواهانه، رقمی بالغ بر ۵۰ میلیارد دلار برای اهداف خیریه وقف و یا جمع آوری کرده بود.[۵] در سال ۲۰۰۱ آخرین آلبوم استودیویی خود با نام شکست‌ناپذیر را منتشر کرد که به دلیل اختلاف بسیار مایکل با شرکت سونی نتوانست همانند آثار قبلی او موفق شود، اما همچنان در مقایسه با دیگر هنرمندان یک موفقیت تجاری بزرگ بود و بیش از ۱۳ میلیون نسخه از آن تا به امروز به فروش رفته‌است.

        در سال ۲۰۰۲ سومین فرزند مایکل که حاصل لقاح مصنوعی بود، به دنیا آمد. یک سال بعد او دوباره توسط پسری ۱۴ ساله به اتهام کودک‌آزادی متهم شد. این اتهام بر خلاف سال ۱۹۹۳ منجر به پرپایی دادگاهی در سال ۲۰۰۵ شد که به دادگاه قرن لقب گرفت. در پایان این دادگاه او از تمام اتهامات تبرئه گردید و بی‌گناه شناخته شد. مایکل پس از این تبرئه از این اتهامات مدتی را خارج از آمریکا زندگی کرد. در سال ۲۰۰۶ کتاب رکوردهای جهانی گینس، ۸ رکورد جدید را به نام مایکل ثبت کرد که رکورد موفق‌ترین و پردرآمدترین هنرمند و سرگرمی‌ساز در تمام دوران‌ها از جمله آن بود. گینس همچنین اعلام کرد که آمار جهانی نشان می‌دهد که حداقل ۷۵۰ میلیون نسخه از آثار مایکل تا سال ۲۰۰۵ در جهان به فروش رفته‌است. در سال ۲۰۰۹ بعد از تقریبأ یک دهه دوری از صحنه، اعلام کرد که می‌خواهد ۵۰ کنسرت با نام دیس ایز ایت را در شهر لندن برگزار کند. او اعلام کرد که این کنسرت‌ها آخرین اجراهای او خواهد بود. در پی این خبر، تمام ۱ میلیون بلیط در کمتر از ۲۴ ساعت به فروش رفتند. او تمرینات این ۵۰ کنسرت را به مدت ۳ ماه ادامه داد و زمانی که تنها ۱۸ روز به آغاز اولین کنسرت مانده بود، در ۲۵ ژوئن ۲۰۰۹ (‎۴ تیر ۱۳۸۸) درگذشت. علت مرگ او از طرف پزشکی قانونی لس‌آنجلس «قتل» معرفی شد. درگذشت ناگهانی او باعث غلیان و خروش ناگهانی احساسات جهانی و لبریز سوگ فراوانی در سراسر دنیا شد. خبر درگذشت او تا مدت‌ها تیتر اصلی رسانه‌های تمام جهان بود. سایت‌هایی همانند گوگل و شبکه‌های مخابراتی پس از اعلام خبر مرگ مایکل به دلیل هجوم یک‌بارهٔ کاربران، برای چندین دقیقه از دسترس خارج و یا دچار اختلال شدند. خبرگزاری‌های رسمی خبر از خودکشی حداقل ۱۲ نفر را در پی این واقعه دادند.[۶][۷] همچنین افراد سرشناش بسیاری همچون نلسون ماندلا،[۸] باراک اوباما،[۹] بیل کلینتون، مدونا و استیون اسپیلبرگ،[۱۰] درگذشت او را ویران کننده خواندند. مراسم جهانی یاد بود او که در حضور بیش از ۲ میلیون انسان برگزار شد، در سراسر دنیا تحت پوشش قرار گرفت و توسط یک میلیارد نفر از سراسر دنیا نظاره شد. در سال ۲۰۱۰ اعلام شد که مایکل با سود ۲۷۵ میلیون دلار در ۱ سال پس از درگذشتش، پردرآمدترین انسان درگذشتهٔ جهان است. این در حالی بود که الویس پریسلی که در رتبهٔ بعد از مایکل بود، تنها ۶۰ میلیون دلار درآمد داشته‌است.[۱۱] او پرفروش‌ترین هنرمند مردهٔ جهان را نیز می‌باشد. ۵ ماه پس از درگذشت مایکل، مستندی موزیکال و کنسرتی از آن چه که او تنها ۲ روز قبل از مرگش بر روی صحنهٔ تمرین انجام داده بود به پردهٔ سینماها رفت و به پرفروش‌ترین مستند، فیلم موزیکال و همینطور کنسرتی جهان بدل گشت و تا به امروز نیز این رکورد را حفظ کرده‌است.

        مایکل در طول دوان فعالیت‌اش بیش از ۴۰۰ جایزه از مراسم‌های مختلف موسیقی و بشردوستانه دریافت کرده‌است که این رقم بیشتر از هر هنرمند دیگری است و تا به امروز هیچ کس نتوانسته بیشتر از او برندهٔ این تعداد جایزه بشود. او بیشتر از هر هنرمند دیگری در کتاب گینسرکورد ثبت کرده‌است که رکورد «موفق‌ترین و پردرآمدترین هنرمند و سرگرمی‌ساز جهان در تمام دوران‌ها» از آن جمله‌است. از دارایی‌های او می‌توان به ۵۰ درصد انتشارات سونی/ای‌تی‌وی که هم‌اکنون دومین کمپانی قدرتمند حق نشر آثار موسیقی در جهان است، اشاره کرد.

        مایکل ۴۶ سال در صنعت موسیقی به فعالیت مشغول بود و تقریباً نزدیک به ۴۰ سال است که کنکاش‌های بسیار موشکافانه در زندگی خصوصی‌اش، همراه با دوران فعالیت‌اش، او را تبدیل به نمادی فرهنگی و همچنین جزئی از فرهنگ عامهٔ مردم جهان کرده‌است. طبق بررسی‌های کتاب رکوردهای جهانی گینس، مایکل تا قبل از مرگش مشهورترین انسان زندهٔ جهان بوده‌است.[۱۲] همچنین او در طول زندگی‌اش، ۳ بار نامزد دریافت جایزهٔ صلح نوبل شد.

 

+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و هشتم اسفند ۱۳۹۰ساعت 12:43  توسط بهزاد  |